Бор Алмазний Полум’я 860-012C-FG
Бор алмазний NTI Kahla 860 «Полум’я», FG ø 1,6 мм, робоча частина ≈ 3,5 мм, упаковка – 5 шт. Закруглена полум’яна форма, безпечний і точний інструмент для препарування та фінішу. Німецька якість і Unimatrix®‑технологія гарантують однорідний зріз без забруднень і перегріву. Довговічний, без забивання. Ідеальний для роботи з емаллю, композитами й керамікою.
Артикул: 860-012C-FG
Виробник: NTI
Бор алмазний NTI Kahla «Полум’я» (Form 860)
Основні характеристики
- Форма «Полум’я» (Flamme) – подовжений конус із закругленим кінцем, що нагадує полум’я: створений для делікатної, безпечної роботи на емалі, композитах і кераміці.
- Розміри: робоча довжина ≈ 3,5 мм (у залежності від діаметра); загальна довжина \~19 мм; тип кріплення – FG ø 1,6 мм.
- Діаметри: найчастіше – Ø 0,9 мм (009), Ø 1,0 мм (010), Ø 1,2 мм (012), Ø 1,4 мм (014), Ø 1,6 мм (016) .
Зернистість (абразив)
Наявні п’ять варіантів зернистості для різного ступеня обробки:
* SC (super-coarse) – чорне кільце (\~181 µm)
* C (coarse) – зелене (\~151 µm)
* M (medium) – без маркування (\~107–126 µm)
* F (fine) – червоне кільце (\~40 µm)
* SF (super-fine) – жовте (\~20 µm)
Виробник: NTI Kahla GmbH
- Провідний німецький виробник стоматологічних інструментів із більш ніж 25-річним досвідом у ротаційних інструментах .
- Використовує технологію Unimatrix® Bonding — рівномірне галванічне нанесення алмазу забезпечує поступовий знос, чудовий зріз без забивання і стабільний обертальний рух інструменту .
Переваги
- Безпека — закруглений кінчик запобігає порізам м’яких тканин.
- Точність обробки — форма «полум’я» дозволяє працювати в інтерпроксимальних та піднутрених зонах.
- Зручний контроль — структура зерна і Unimatrix® мінімізують перегрів і вібрацію.
- Універсальність — працює як із грубим, так і з фінішним зерном: від швидкого зняття матеріалу до делікатного фінішу.
- Тривалий ресурс — стабільний розподіл зерен продовжує строк служби інструменту.
- Упаковка — стандартний блістер із 5 шт. — зручно для клінік і практичних випадків.
Зустрічай бор NTI Kahla «Полум’я» 860 – безпечний інструмент для чіткого і делікатного препарування.
Німецька якість і Unimatrix®‑технологія гарантують однорідний зріз без забруднень і перегріву. Ідеальний для роботи з емаллю, композитами й керамікою. Обирай професійний інструмент — обирай NTI Kahla!
Купуйте в нашому інтернет-магазині!